Saç Bakımı

Schultz Saç Maskesi ve Papatya Suyu

Schultz Saç Maskesi Ne İşe Yarar?

Schultz Saç Maskesi, organik papatya özlerinden üretilir. Organik papatya suyu, doğanın mucizesi arı sütü ve buğday tohumu ile desteklenir. Saçlara nem sağlarken, kuru, çabuk kırılan ve güçsüz saçlarınızı daha yumuşak, ipeksi ve ışıltılı hale getirir. Özellike amino asitler tarafından zengin olan arı sütü, hasar görmüş saç diplerine bakım yapar ve saçınızı dış etkenlere karşı korur.

Schultz Saç Maskesi Faydaları

Schultz Saç Maskesinin içiriğinde baskın olarak bulunan papatya özü saça yoğun nem sağlar. Saç seyrelmesi veya saç dökülmesi sorunu yaşayanlar için papatya özü bu sorunu tedavi etmenin etkili bir yoludur. Maskenin içinde bulunan buğday özleri, saç derisinin kurumasını engeller ve dolayısıyla kepek olasılığını ortadan kaldırır. Ayrıca, selenoproteinlere dönüşen selenyum, yeni saç tellerinin oluşmasını sağlar ve saç dökülmesini durdurur.

Sert kimyasalların ve şekillendirme araçlarının kullanımına maruz kalan saçlar daha fazla besine ihtiyaç duyarlar. Vitaminler ve mineraller açısından zengin arı sütü içeren bu maske, saçlara nem sağlarken, kuruluğu giderir ve saç köklerini açarak birçok besin maddesinin emilmesini sağlar. Arı sütünün içindeki proteinler ve amino asitler saç derisini canlandırır ve hasarlı saçların onarılmasına yardımcı olur. Saçlara ihtiyacı olan nemi geri kazandırır.

Schultz Saç Maskesi Kullananlar

Schultz Saç Maskesi, özellikle kuru saçlara yumuşaklık ve nem sağlamasıyla öne çıkıyor. Kullanmaya başladıktan sonra saçlarımın yumuşadığını ve özellikle sarı kısımlarının  parlaklığının arttığını söyleyebilirim. Haftada 2 kez gibi bir kullanımla yaz aylarında istediğim nemi ve parlaklığı gözle görülür biçimde sağladı.

Schultz Saç Maskesi Nasıl Kullanılır?

Schultz Saç Maskesi’ni, şampuanla saçlarınızı yıkadıktan sonra nemli saçlara uygulayabilir ve nazikçe masaj yapabilirsiniz. Maskeyi saçınızda beş dakika beklettikten sonra bol suyla durulayabilirsiniz.

Schultz Papatya Suyu Ne İşe Yarar?

Schultz Renk Açıcı Losyon, Saçlarınızı güneşte açılmış gibi doğal ve etkili şekilde açmaya yarar, %100 papatya özü içerir. Papatya, soya ve buğday proteinleri ile zenginleştirilmiştir.

Yeni koruyucu formülü sayesinde saçınızı daha yumuşak ve taraması kolay hale getirir.

Bakımı ve kullanması zor olan sarı saçların rengini koruyan yapısı ve ekstra parlaklık etkisiyle saçlarınız güneşte istediğiniz doğallıkta durur. Organik papatya özü, saçlardaki sarı tonları zarifçe aydınlatır. Üstelik doğal ışıltılı bir görünüm sağlar.

Schultz Papatya Suyunun Saça Faydaları?

Saçınızın rengini değiştirmek için birçok kimyasal işlem zamanla saçınızın yıpranmasına neden olur. Ancak, doğal bir aydınlatıcı olarak organik papatya özü içeren Schultz Saç Açıcı Losyon, bitkisel içeriğiyle saçınıza zarar vermeden saçınızın güneşte kademeli olarak açılmasını sağlar. Yüzyıllardır mide rahatsızlıkları, saç sorunları ve merhemler için kullanılan şifalı bir bitki olan papatyanın altın rengi ve bileşiminde bulunan flavonoidler zamanla saç tellerini yavaşça aydınlatır ve saç renginizi doğal olarak açar. Sarı saçlarınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar.

Schultz Papatya Suyu Nasıl Kullanılır?

Schultz Saç Açıcı Losyon, kuru ya da nemli saçlara uygulanabilir. Saçların diplerinden uçlarına kadar uygulayabilirsiniz. Ardından saç kurutma makinesiyle ısıl işlem yapabilir veya güneş altında saçlarınızı doğal bırakabilirsiniz. Losyonun etkisi kullanımla birlikte birkaç gün sonra ortaya çıkmaya başlar. Size de parlak ve sağlıklı sarı saçlarınızın keyfini çıkarmak kalır.

Schultz Papatya Suyu Kullananlar

Schultz Saç Açıcı losyonun sprey formu, nemli ve kuru saça uygulanabilen yapısı ürünü oldukça kullanışlı hale getiriyor. Güneş altında saçları belirgin derecede ışıltılı gösteriyor. Yaklaşık 1 haftalık bir kullanımla özellikle sarı saçlılar için gözle görünür oranda parlaklık ve açılma sağlıyor. Bu özelliğiyle yazın saç açtırma işleminden sizi doğal bir yöntemle kurtarıyor.

The Afrodit

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu