Saç Bakımı

Shineco Saç Maskeleri Ürün İncelemesi

Shineco Saç Maskeleri Ne İşe Yarar?

Shineco Saç Maskeleri, farklı saç sorunlarına yönelik özel olarak formüle edilmiştir. Dermokozmetik alanında faaliyet gösteren Shineco markası, doğaya, çevreye ve insan sağlığına özenli ürünleriyle öne çıkıyor. Farklı saç tiplerinin özel ihtiyaçlarına göre tasarlanan ve özel olarak formüle edilen Shineco saç maskelerini sizler için inceledik.

Shineco Keratin ve Biotin İçeren Özel Bakım Maskesi

Shineco Keratin ve Biotin İçeren Özel Saç Bakım Maskesi, içeriğinde bulunan doğal kakao yağı, shea yağı, lavanta yağı, portakal yağı ve hint yağı ile saçlara komple bakım sağlar. Doğal el yapımı olan bu özel saç bakım maskesi saçları daha dolgun ve güçlü hale getirir. Saç derisinde oluşan kepek, kuruluk, tahriş ve egzamayı iyileştirir.

Shineco İşlem Görmüş Saçlar İçin Yoğun Onarıcı Saç Bakım Maskesi

Yoğun işlem görmüş, sürekli saç rengi açıcısı, ısıl işlemlere maruz kalmış saçlar zamanla yıpranır, solar ve kabarır. Saç telleri zamanla güçsüz ve bakımsız hale gelir. Shineco İşlem Görmüş Saçlar için Yoğun Onarıcı Saç Bakım Maskesi, saç tellerini onarır, yeniler, daha sağlıklı ve dayanıklı hale getirir.

Saç maskesinin içinde bulunan kakao yağı, yıpranmış ve cansız saçların onarılmasını ve parlak görünmesini sağlar. Yeni saçların oluşmasına destek olur. Hızlı saç uzamasını destekler. Hint yağı saçları ve saç diplerini besler ve saçların sağlıklı bir şekilde uzamasına imkan verir. Saç kırıklarını ve saç hasarlarını onarırken, saçlara nem sağlar.

Limon kabuğu uçucu yağı, C vitamini bakımından zengin olduğu için saç derisini temizler. Saç derisindeki kuruluk, kepek, tahriş ve egzama gibi sorunları iyileştirir. Biberiye uçucu yağı, saç uzamasını hızlandırır. Saç tellerini güçlü ve sağlam hale getirir.

Shineco Dökülme Karşıtı Besleyici Saç Bakım Maskesi

İçeriğindeki zengin doğal yağlar sayesinde saçlarınızdaki pek çok sorunu aynı anda iyileştirir. Shineco Dökülme Karşıtı Besleyici Saç Bakım Maskesi’nin içinde bulunan avokado yağı, saçların nemli ve yumuşak olmasını sağlar. Shea yağı saçları güçlendirirken, hint yağı saçların hızlı uzamasını destekler. Lavanta yağı muhteşem kokusuyla saçlarınızı beslerken, portakal uçucu yağı ve limon kabuğu yağı saç derisindeki tahrişi, kepeği, egzama ve kuruluğu giderir. Saçlara nemi kilitleyen ve vitaminlerle besleyen bu saç maskesi, saç kırıklarını ve cansız saçları onarır.

Shineco Aktif Karbon Yağ Dengeleyici Saç Bakım Maskesi

Bu saç maskesi doğal yağların yanı sıra aktif karbon etken maddesi ile özel olarak formüle edilmiştir. Saç köklerinde oluşan kir, toz ve hava kirliliğinden dolayı oluşan istenmeyen tabakanın saç diplerinden temizlenmesini sağlar.

Shineco Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Bakım Maskesi

Shineco Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Bakım Maskesi, doğal yağlar ile zenginleştirilmiştir. İçinde hindistan cevizi yağı, saç derisini onarır ve besler. Saçlara ekstra nem kazandırır. Saçlardaki kepek ve döküntüleri temizler. Saçları daha sağlam ve güçlü hale getirirken, saçların sağlıklı bir şekilde ışıldamasını ve yumuşamasını sağlar.

İçeriğindeki Ylang ylang yağı, vitamin ve mineral bakımından zengindir. Saçları ve saç köklerini besleyen ylang ylang yağı, saçları hızlı ve sağlıklı bir biçimde uzamasını sağlar. Tatlı badem yağı ise saçları nemlendirir, saç tellerini dolgun ve hacimli hale getirir.

Yine Shineco Yıpranmış Saçlar İçin Onarıcı Saç Bakım Maskesi’ndeki kakao yağı, saçları onarırken, Hint yağı saçların sağlıklı şekilde uzamasını destekler, saç kırıklarını onarır ve saç dökülmesini minimize eder.

Shineco Saç Maskesi Nasıl Kullanılır?

Saç maskesi çubuğunu, yarım su bardağı kaynamış suyun içinde yavaş bir şekilde karıştırdıktan sonra eritiniz. Maskenin yoğunlaşmasını ve biraz soğumasını bekleyin. Ardından saç maskesini, saç diplerinden uçlarına kadar eşit şekilde masaj yaparak uygulayınız. Yirmi dakika beklettikten sonra saçlarınızı bol suyla ve şampuanla durulayabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu