Yüz Bakımı

Shiseido Waso Sleeping Mask Ürün İncelemesi

Shiseido Waso Sleeping Mask Ne İşe Yarar?

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Shiseido Waso Sleeping Mask uyku maskesi, cildin tüm gün boyunca kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlayan ve cildi yumuşatan bir üründür. Bu yazımızda Shiseido Waso Sleeping Mask uyku maskesini sizler için inceledik.

Nemlendirici Uyku Maskesi 

Cildimiz her gün hava kirliliği, soğuk, güneş ışınları gibi dış etkenlere bağlı olarak yıpranıyor ve nemini kaybediyor. Cildimizin maruz kaldığı bu etkilere karşı özellikle gece cilt bakımı önemini arttırıyor. Akşam saatlerinde hızlı çalışmaya başlayan cilt metabolizmamız özellikle 23:00 ve 04:00 saatleri arasında hızlanarak tamamlanır. Bu nedenle gece cildinize yapacağınız bakım rutini cildinizin tazelenmesini parlak ve canlı bir görünüm sağlar.

Shiseido Waso Sleeping Mask Özellikleri

Shiseido Waso Aspir yağı, Asya Ginseng Ekstresi ve Havuç Kökü özü gibi bileşenler içerir. Leke karşıtı teknolojisi ile şakayık kökü ekstresi ve Glycyrrhizinate cilt lekelerinin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken cildin dayanıklılığını arttırır.

Shiseido Waso Uyku Maskesi Ne İşe Yarar?

Gün içinde yorulan cildinizin nem dengesini sağlarken, cildin yenilenmesine ve dinlenmesine yardımcı olur. Özellikle leke problemi olanlar için gece bakımıyla koyu görünümün azalmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri ve tüm yaş grupları için uygundur. Nemsiz, kuru, donuk ve yorgun ciltler için özel olarak formülize edilmiştir.

Shiseido Waso Nemlendirici Uyku Maskesi Nasıl Kullanılır?

Shiseido Waso Nemlendirici Uyku Maskesi, gece bakımının en son aşaması olarak kullanılmalıdır. Gece cilt bakımında cilt temizliğini tamamlandıktan sonra tonik, nemlendirici ve serum uygulamanızın ardından son olarak Waso nemlendirici maskeyi uygulayarak cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Maskeyi durulamanıza gerek yoktur. Tüm gece cildiniz maskeyi emer. Haftada 2 veya 3 kez bu nemlendirici maskeyi kullanabilirsiniz. Çok kuru ciltler için ihtiyaca göre kullanım sıklığı arttırılabilir.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu