Yüz Bakımı

Shiseido’dan Her Yaşa Uygun Konsantre Cilt Bakım Ürünü

Shiseido Ürünleri İncelemesi

Ultimune Power Infusing Concentrate,

Cilt bakımının en önemli aşamalarından biri kuşkusuz serum kullanımıdır. Serumlar özellikle kadınlar için sıkça tercih edilen cildin nemlendirilmesinde, kırışıklık görünümünün azaltılmasında cildin daha parlak ve canlı görünmesinde kullanılan bakım ürünleridir.

Serumlardan daha yoğun ve direk ihtiyacınıza yönelik tasarlanmış konsantre bakım ürünleri de nemlendirici ve serumun etkisini arttırmaya yönelik en etkili cilt bakım ürünlerindendir. Konsantre bakım ürünlerinin jel görünümleri serumlara benzer formdadır. Ancak içerik ve bileşenleri yoğunlaştırılmış ekstra etkiye sahiptirler.

Bu yazımızda Shiseido’nun her yaşa uygun kullanılabilen Ultimune Power Infusing Concentrate bakım ürünü sizler için inceledik.

Ultimune Power Infusing Concentrate Özellikleri

Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate, cildin nem yapısını güçlendirerek daha esnek, parlak ve genç bir görünüme kavuşturur. Cilt bariyerini güçlendirmek için reishi mantarı ve i̇ris kökü özleri  ImuGeneration Teknolojisi kullanılarak bir araya getirildi. Reishi mantarı yaşlanmayı geciktiren özelliğiyle bilinen oldukça değerli bir antioksidandır. İris kökü özleri ise cildin nem oranını arttırarak elastik canlı ve parlak görünmesini sağlar.

Ultimune Power Infusing Concentrate Ne İşe Yarar?

İçeriğindeki bileşenlerle her yaştan ve her kesimden kullanabileceği değerli bileşenlerle donatılmıştır. Cildinizin ihtiyacı olan nemi, canlılığı, kırışıklık görünümünü azaltır ve cildin doğal dengesini korumaya yardımcı olur. Daha pürüzsüz ve yumuşak bir cilt sağlar. Ciltte oluşan hasar ve yaşlanma belirtilerini gözle görünür şekilde azalttığı klinik testlerle onaylanmıştır.

Ultimune Power Infusing Concentrate Nasıl Kullanılır?

Günlük olarak her cilt tipinin kullanabileceği bu ürün nemlendirici kreminizin ve serumunuzun etkisini arttırmak içinde kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam temizlenmiş cildinize uygulayabilirsiniz. Her kullanımda 2 pompa sıkmanız yeterlidir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu