Yüz Bakımı

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici Ürün İncelemesi

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici, cildinizin gün boyunca ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Hafif bir formülasyona sahip olan, güneş koruma özellikleri ile ekstra güzellik sağlayan bu nemlendirici cilt bakımında önemli bir üründür. Bu yazımızda Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici ürününü sizler için inceledik.

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici Fiyatı

Bu nemlendirici kremin fiyatı farklı alışveriş sitelerinde 30 lira ile 50 lira arasında değişir.

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici Ne İşe Yarar?

Nemlendirici, güneş koruyucu ve süper hafif bir krem mi? Evet, Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici hepsi bir arada ve çok yönlü bir üründür. Bu nemlendirici krem, ciltte yağlı hissettirmez. Cildinizi güneşten korunan, doğal olarak parlatan bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca hassas ciltler için idealdir.

 Ancak şunu bilmelisiniz ki cildinize zarar veren tek şey güneş değildir. Günlük kirliliğe ve hatta en sevdiğiniz elektronik cihazlardan gelen mavi ışığa aşırı maruz kalmak cildinize gizlice saldırabilir, cansız görünmesine ve hassas hissetmesine neden olabilir. Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici, cilde zarar veren UVA ve UVB ışınlarına, kirliliğe ve mavi (elektronik) ışığa karşı kalkan oluşturan kirlilik önleyici bir üründür.

C vitamini ve E Vitamini ve organik zencefil kökü ile zenginleştirilen, SPF 30 içeren bu nemlendirici cilde hızlı emilir ve makyajdan önce tek başına veya yağsız bir makyaj bazı olarak kullanılabilir. Kesintisiz ışıltılı cilt için tüm gün nemlendirirken hızlı güneş koruması için çantanızda bu ürünü taşıyabilirsiniz.

Tüm Simple ürünleri gibi, bu nemlendirici de yapay renk ve parfüm içermez ve cildinize hasar verebilecek sert kimyasallar içermez. Aslında, sadece cilt dostu hafif içeriklerle formüle edilmiştir.

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici Faydaları

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF30 Nemlendirici süper hafiftir ve cildinizin yağlı görünmeden ışıltılı olmasını sağlar. Aydınlatıcı antioksidanlar içeren bu krem C vitamini, E vitamini ve zencefil kökü içerir. Ayrıca SPF 30 güneş koruması sunan bu vegan yüz kremi, durmaksızın parlayan bir cilt için gün boyunca nemlendirir.  Üçlü koruma içeren bu nemlendirici krem yapay renk, parfüm ve mineral yağ içermez ve sert kimyasallar içermez. Bu C Vitamini içerikli yüz kremi, hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygundur.

Modern yaşamın potansiyel cilde zarar veren unsurlarına karşı üçlü korumalı günlük SPF 30 yüz nemlendiricisi, UVA ve UVB ışınları, kirlilik ve hatta dizüstü bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan gelen mavi ışıklardan korur.  Modern yaşam tarzları için vazgeçilmez olan bu kirlilik önleyici güneş korumalı basit nemlendirici, çevresel zararı önlemeye yardımcı olur.

Simple Protect And Glow Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici Nasıl Kullanılır?

Bu ürünü, temiz bir yüze ve boyun bölgesine her sabah nazikçe uygulamalısınız. En iyi sonuçlar için PROTECT ‘N’ GLOW™ Express Glow Clay Polish ürününden sonra kullanabilirsiniz. Bu kremi uygularken, gözlerinize dikkat etmeniz önemlidir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu