Sağlık & Estetik

Terkur Krem Nedir? Terkur Krem Ne İşe Yarar?

Terkur Krem Özellikleri

Terkur Krem etken madde olarak alüminyum hidroklorür içerir ve aşırı terlemeyi önleyen bir üründür. Bu yazımızda Terkur Krem’i sizler için inceledik.

Terkur Krem Nedir?

Alüminyum hidroklorür, tezgah üstü deodorantlarda ve ter önleyici ürünlerde kullanılan ve büzücü özelliklere sahip bir maddedir. Alüminyum hidroklorür içeren bu krem hiperhidroz (aşırı terleme) tedavisinde kullanılan güçlü bir ter önleyicidir. Terkur Krem, ter bezlerinin aktivitesini azaltarak çalışır ve ayrıca ter bezlerini küçültebilir.

Terkur Krem Fiyatı

Bu kremin güncel fiyatı 16.47 TL’dir.

Terkur Krem Ne İçin Kullanılır?

Bu krem, aşırı terleme ve hiperhidroz tedavisinde başarısı kanıtlanmış, en etkili topikal terlemeyi önleyicidir. Günde sadece bir kez yatmadan uygulamanız yeterlidir. Bu krem, koltuk altları, terli eller, ayak tabanları, deri kıvrımları ve kasık bölgesi ve iç uyluktaki terleme gibi çeşitli etkilenen alanlar için farklı güçler ve çözüm formatları sunar.

Terkur Krem Ne İşe Yarar?

Terkur Krem, benzersiz formülü ile aşırı terleme için en etkili topikal antiperspirantlardan biridir ve özel bir bileşen olan alüminyum klorür içerir. Bu krem, teri kontrol etmede %98 kanıtlanmış etkinliği ve teri %30 azaltma özelliğine sahiptir. Bu krem genel olarak hiperhidroz ve aşırı terlemede klinik olarak kanıtlanmış birinci basamak bir tedavidir ve aşırı terleme için en iyi ter önleyicilerden biridir.

Terkur Krem Ne Kadar?

Bu kremin fiyatı 16.47 liradır.

Terkur Krem Kullanımı

Temiz ve kuru cildinize bu ürünü her gece nazikçe uygulayınız. Üç gün üst üste kullandıktan sonra haftada birkaç kez kullanabilirsiniz.

Terkur Krem Yan Etkileri

Bu kremin yan etkileri arasında cilt tahrişi, kremin uygulandığı bölgede yanma hissi, batma hissi, kaşınma hissi ve cilt lekeleri vardır.

Sitemizde yer alan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun ve jellerin kullanımı için sadece doktorunuzun tavsiyesini dikkate almanız önerilmektedir. Bilgisi geçen ürün/ürünlerin kullanımı tamamen kendi sorumluluğunuzdadır, kullanım neticesinde oluşabilecek herhangi bir sağlık sorununda theafrodit.com sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu