Saç Bakımı

Urban Care Argan Oil Keratin Serisi Ürün İncelemesi

Urban Care Argan Oil Keratin

Urban Care, son dönemlerde inovatif saç bakım ürünleriyle her saç yapısına ve sorununa yönelik çözümler sunuyor. Oldukça geniş ürün serisi bulunan Urban Care’ın şampuan, bakım kremi, kuru şampuan ve erkeklere özel serileri bulunuyor.

Argan Oil Serisinde Şampuan, Saç Bakım Kremi, Saç Bakım Serumunu sizler için inceledik.

Argan Oil & Keratin Saç Bakım Şampuanı  

 

Serinin içinde Argan yağı ve Keratin içeren, saçları besleyici ve kırılma karşıtı bakım şampuanı özel olarak geliştirilmiş formülü ile saçların kökten uca daha sağlıklı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. İçinde bulunan bitkisel keratin sayesinde saçları korur, onarır, direnç desteği sağlar. Paraben ve silikon içermez.

Uygulaması: Islak saça masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın.

Argan Oil & Keratin Saç Bakım Kremi 

 

Saç Bakım Kremi saçlarımızın elastikiyetini sağlayarak kırılmadan taranmasına yardımcı olur. Uzun, cansız ve kolay kırılan saçları besleyerek daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. İçinde yer alan biotin ve keratin sayesinde saçlarınızı besler onarılmasına yardımcı olur.

Uygulaması: Şampuan sonrası saç boy ve uçlarına uygulayarak sonrasında durulayabilirsiniz.

Argan Oil & Keratin Saç Bakım Serumu

 

Bakım serumu saçlarınızın kaybedilen nemini ve canlılığını geri getirmeye yardımcı olur. Yoğun formülü ile saçlarınız nemlendirir, canlandırır ve ipeksi yumuşaklık verir.

Uygulaması: Banyo sonrası saçınızn nemini havlu yardımıyla aldırdıktan sonra 1-2 pompa uygulanır. Durulama gerektirmez.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu