Yüz Bakımı

Yaz Partilerinde Göz Kamaştırın: Glitter ile Işıltılı Makyaj Önerileri

Işıltılı Makyajların Vazgeçilmezi: The Glitter Lab

Yazın enerjisiyle mekanlar, konserler ve festival alanları dolmaya başlarken her etkinliğe özel kombinler yapıldıysa birbirinden özel ışıltılı makyaj önerileriyle Türkiye’nin ilk jel yapılı glitterları The Glitter Lab ürünlerini sizler için inceledik.

Işıltılı Makyajlar için Jel Formlu Glitterlar

Her partinin, festivalin ve etkinliğin ruhuna uygun ışıltınızı yansıtabileceğiniz makyajınızın tamamlayıcısı rengarenk glitterlarla ortamlarda fark yaratmaya hazır mısınız?

Türkiye’de ilk jel formlu yapısıyla The Glitter Lab tarafından üretilen parıltılı glitterlar istediğiniz renk ve tonlarda kombininize renk katacak. Sade makyaj severler için içinde hayalet pulları olanlar, göz alıcı bir akşam makyajı için ışık açısına göre renk değiştiren koyu tonlarda olanlar ve farklı kombinlere uygun seçenekleriyle ışıltılı glitterlara buradan ulaşabilirsiniz.

Jel formu ile tüm gün boyunca cildinizde dağılmadan ve yapışkanlık hissi bırakmadan kalır. 

Özellikle kolayca sürülmesi ve gün boyu dağılmadan makyajınıza eşlik etmesi ile oldukça kullanışlı. Cildinizde istediğiniz bölgeye uygulayarak o bölgede ışıltı yoğunluğu sağlayabilirsiniz. Sonrasında kolayca makyaj temizleyiciniz ile çıkarabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk jel yapılı rengarenk glitterları bizden geçer not aldı.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu