Sağlık & Estetik

Zubio Organik Diş Macunu Serisi Ürün İncelemesi

Zubio Organik Diş Macunu Serisi

Ağız sağlığımızın en temel kullanım ürünü diş macunları günlük bakım rutinimizin olmazsa olmazlarıdır. Diş macunları ağız yoluyla fırçalama sonrası ağızda kalıntı bırakabilirler. Bu nedenle ağız bakım ürünlerinde kullandığımız ürünlerin kalitesi ve içeriği vücut sağlımızı da etkiler. Yeni nesil, temiz içerikli organik ürünlerden oluşan Zubio organik diş macunları, sağlığa ve çevreye dost bileşenler içerir.. Organik sertifikalı, vegan ve cruelty-free özellikleri ile dikkat çeken Zubio diş macunu, ağız sağlığını korurken aynı zamanda metal ambalajı geri dönüştürüldüğü için doğaya ve çevreye zarar vermez.

Ailece kullanabileceğiniz, hem çocuklar hem de yetişkinler için üretilmiş organik içerikli diş bakım ürünleriyle Zubio, sağlıklı diş macunlarını %95 organik içerikli serisiyle sunuyor

Bu yazımızda Zubio’nun organik sertifikalı diş macunları serisini sizler için inceledik.

Zubio Organik Sertifikali Prebiyotik Diş Macunu

Zubio’nun prebiyotik diş macunu, aktif bileşen olarak % 0,01 w/w Lactobacillus (L. casei, L. acidophilus) içerir. Prebiyotikler sayesinde dişlerinizi derinlemesine temizler. Dişleri temizlerken, ağızda yararlı bakterilerin oluşumunu artırır böylece ağız sağlığınızı korumanıza yardımcı olur.

Doğal bitki özleri ile üretilen bu organik diş macunu alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, boyar madde, koruyucu, formaldehit, florür, SLS/SLES sülfat, paraben, silikon ve GDO gibi zararlı maddeler içermez.

Zubi̇o Organi̇k Serti̇fi̇kali Prebi̇yoti̇k Di̇ş Macunu’nu günde iki kez kullanabilirsiniz. Nohut büyüklüğünde diş macununu, diş fırçasının üzerine alarak uygulayabilir, ardından ağzınızı bol suyla çalkalayarak yıkayabilirsiniz.

Diş Eti Bakımı Diş Macunu

Zubio Organik Serti̇fi̇kalı Di̇ş Eti̇ Bakımı Di̇ş Macunu, aktif bileşen olarak % 35 w/w Kil (Illite, Kaolin, Montmorillonite) içerir. Diş eti bakımı için özel geliştirilmiş olan organik diş macunu, bentonit kili, mür, adaçayı, nane ve karanfil özleri ile zenginleştirilmiştir.

Diş eti hassasiyetine karşı özel olarak üretilmiştir. Böylece hem dişlerinizi temizler hem de diş eti bakımını sağlar.

Tamamen doğal bitki özlerinden üretilmiştir. Alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, SLS/SLES sülfat, paraben, silikon ve GDO gibi zararlı maddeler içermez.

 

 

Zubio Organik Sertifikalı Çocuklara Özel Diş Macunu

Çocuklara diş bakım alışkanlığını en tatlı yoldan sevdiren macunlar, mandalina ve portakal yağları ile üretilmiştir. Ferah tadı ve kokusu sayesinde çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırırken, çocuklarınızın diş sağlığını korur.

Doğal bitki özlerinden oluşur alkol, tatlandırıcı, sentetik koku, PEG, boyarmadde, koruyucu, formaldehit, florür, SLS/SLES sülfat, paraben, silikon ve GDO gibi sağlığa zararlı maddeler içermez.

Altı yaş ve daha büyük çocuklar diş macunundan bir nohut büyüklüğünde, diş fırçalarına alarak uygulayabilirler. Ardından ağızlarını bol suyla çalkalamalıdır.

https://zubiorganic.com/urun-grubu/dis-macunu/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu